لوح ثبتی 5 میراث ناملموس شهرستان کلات رونمایی می شود + شکست‌های مشابه تیم‌های آلکمار و هیرنوین – سایت سرگرمی پرشین

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «لوح ثبتی 5 اثر میراث فرهنگی ناملموس در کلات نادری رونمایی می شود
این مراسم 14 اردیبهشت با حضور محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در لایین نو برگزار می شود.

ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی این استان روز شنبه 8 اردیبهشت با بیان این مطلب افزود: هم زمان با برگزاری سومین هفته فرهنگی کلات نادری مراسم رونمایی از احکام آثار ثبت شده در فهرست میراث فرهنگی ناملموس کشور برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تصریح کرد: جاجم بافی لایین، نوار بافی لایین، سوزن دوزی لایین، مهارت دوخت لباس کردی زنان لایین و بازی محلی شوودوق در فهرست میراث فرهنگی ناملموس کشور به ثبت رسیده و لوح ثبتی این آثار در مراسمی رونمایی انجام خواهد شد.

خراسان رضوی 95 میراث فرهنگی ناملموس را در فهرست میراث فرهنگی ناملموس کشور به ثبت رسانده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «لوح ثبتی 5 اثر میراث فرهنگی ناملموس در کلات نادری رونمایی می شود.»

——————-

 خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) تیم آلکمار میهمان آژاکس آمستردام بود و با شکست 3 بر صفر مواجه شد. این گل‌ها در دقایق 38، 49 و 87 وارد دروازه آلکمار شدند
در دیگر بازی همزمان هفته سی‌وسوم اردویژه تیم هیرنوین که رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی را 67 دقیقه در ترکیب اصلی خود داشت برابر تیم بردا شکست 3 بر صفر را پذیرا شد. گل‌های تیم میزبان در دقایق 6، 12 و 47 به ثمر رسیدند.

 خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) تیم آلکمار میهمان آژاکس آمستردام بود و با شکست 3 بر صفر مواجه شد. این گل‌ها در دقایق 38، 49 و 87 وارد دروازه آلکمار شدند. علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی 90 دقیقه در ترکیب آلکمار برابر آژاکس بازی کرد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تیم آلکمار با 67 امتیاز سوم است و هیرنوین 46 امتیازی رتبه چهارم را در اختیار دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *